Korporatīviem klientiem

Ziedu studija “Katelija” ar prieku piedāvā īpašus apkalpošanas nosacījumus korporatīvajiem klientiem. Strādājot ar mums, jūs atbrīvojat sevi no apsveikumu plānošanas, dāvanu pirkšanas, konferenču telpu dekorēšanas un varat veltīt vairāk laika svarīgākām ar tiešajiem darba pienākumiem saistītām lietām.

Ko piedāvājam korporatīvajiem klientiem:

 1. Personīgo Vadītāju/Menedžeri:
  • Jums būs pieejams personīgais menedžeris, lai nodrošinātu, ka jūsu vēlmes tiek pilnībā izpildītas un jūs saņemat augstākā līmeņa apkalpošanu.
 2. Priviliģētu Pakalpojumu:
  • Korporatīvajiem klientiem piedāvājam priviliģētu pieeju mūsu pakalpojumiem, pielāgojot tos jūsu biznesa vajadzībām.
 3. Darbinieku Apsveikumu Kalendāra Ieviešana:
  • Radīsim un uzturēsim darbinieku apsveikumu kalendāru, lai svinētu speciālus dzīves notikumus un radītu pozitīvas emocijas darba vidē.
 4. Ātru Piegādi:
  • Jums būs pieejama ātra piegāde, lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījumi tiek izpildīti laikā.
 5. Vienreizēju Piegādi Līdz 1500 Vienībām:
  • Nodrošināsim vienreizēju piegādi lielos pasūtījumos līdz 1500 vienībām, nodrošinot efektivitāti un ietaupījumu.
 6. Bezskaidras Naudas Norēķinus ar Atliktu Maksājumu:
  • Piedāvājam iespēju veikt bezskaidras naudas norēķinus ar atliktu maksājumu, lai atvieglotu jūsu finansiālo plānošanu.

Korporatīvā Floristika – Skaistums un Noderīgums Kopā:

Ziedu dekorējumi ne tikai rada estētisku vidi, bet arī uzlabo darbinieku garastāvokli, ietekmē psiholoģisko klimatu un sniedz tūlītēju labumu uzņēmumam. Sazinieties ar mums, lai kopīgi izveidotu ziedu kompozīcijas, kas atspoguļos jūsu uzņēmuma vērtības un rūpēsies par labklājību darba vidē. 

Floristika ‒ tas ir ne tikai skaisti, bet arī ļoti noderīgi.

Maz būs tādu cilvēku, kuri vienaldzīgi skatīsies uz skaistiem ziediem vai vēl jo vairāk uz harmoniski izveidotām ziedu kompozīcijām. Pat vienkārša, pieticīga, neizteiksmīga telpa izskatīsies estētiska, ja tajā stāvēs vāze ar ziediem. Kā īpašus piemērus var minēt ziedu vītnes vai ikebanas tipa rotājumus. Tie piesaista uzmanību, sniedz patiesu baudu un prieku!

Pieredze rāda, ka ziedu rotājumi ražošanas vai biroju telpās (“biroja floristika”) uzlabo darbinieku garastāvokli, labvēlīgi ietekmē psiholoģisko klimatu un samazina konfliktu iespējamību kolektīvā, bet tas, savukārt, nāk par labu darbam, sniedz tūlītēju labumu visam uzņēmumam. Kā arī ziedi un ziedu kompozīcijas būs lieliska dāvana darbiniekiem (īpaši sievietēm).

Grūti novērtēt skaistu ziedu kompozīciju nozīmi, vadot biznesa sarunas un slēdzot līgumus. Pirmkārt, ētisks birojs noteikti iepatiksies jūsu partnerim. Otrkārt, ja dekorācijas ir veidotas no ziediem, kas atbilst jūsu uzņēmuma logotipa jeb firmas zīmes krāsām, tas kalpos kā papildu rādītājs par uzņēmuma cienīgumu un uzticamību. Tāpēc korporatīvā floristika sen jau netiek uzskatīta par kaut ko eksotisku, bet gan par parastu un plaši izplatītu parādību. Visbeidzot, pats fakts, ka jūsu birojs ir skaisti izdekorēts, ir cieņas izpausme jūsu biznesa partneriem. Turklāt labu manieru jeb etiķetes noteikumi dažos gadījumos nosaka viesim pasniegt ziedu pušķi, kā arī izdekorēt ar ziediem galdu, pie kura notiks biznesa sarunas.

Protokola floristika ir specializēta ziedu dizaina nozare, kas piedalās protokolārās un oficiālās pasākumu sagatavošanā, piedāvājot ziedu kompozīcijas un dekorācijas, kas atbilst attiecīgajiem protokolam un etiķetes standartiem. Šī veida floristika tiek plaši izmantota oficiālās un ceremoniālajās situācijās, piemēram, valsts ceremonijās, augstākā līmeņa svinībās, diplomātiskos pasākumos un citos oficiālajos notikumos.

Daži no galvenajiem aspektiem, kas raksturo protokola floristiku, ir šādi:

 1. Etiķete un Protokols:
  • Protokola floristika ievēro striktus etiķetes un protokola standartus, kas var atšķirties atkarībā no notikuma veida. Ziedu dizains tiek pielāgots, lai atbilstu oficiālajiem noteikumiem un standartiem.
 2. Krāsu Un Stila Saskaņa:
  • Krāsu un stila izvēle ir svarīga protokola floristikā. Krāsu kombinācijas un dizains tiek izvēlēts tā, lai atspoguļotu konkrētā protokola vai pasākuma tēmu un specifiku.
 3. Oficiālie Pasūtījumi:
  • Protokola pasākumos ziedu dizains var būt ļoti specifisks un tieši pieskaņots oficiālajiem pasūtījumiem. Piemēram, var būt pasūtījumi par noteikta veida ziediem vai krāsām, atkarībā no ceremonijas tradīcijām vai protokola noteikumiem.
 4. Ziedu Kompozīciju Lielums Un Forma:
  • Protokola pasākumos bieži tiek pieprasītas lielākas un ietilpīgākas ziedu kompozīcijas. Forma var būt simetriska un klasiska, atbilstoši formālajiem standartiem.
 5. Svarīgu Personu Un Viesu Apsveikšana:
  • Protokola floristika nodarbojas arī ar svarīgu personu un viesu apsveikšanu ar ziedu kompozīcijām un pušķiem, kas atbilst notikuma svinīgajam raksturam.
 6. Svinīgi Aksesuāri:
  • Protokola floristika var ietvert arī svinīgus aksesuārus, piemēram, ziedu vainagus, ko nēsā svarīgas personības, vai ziedu dekorācijas, kas izmantojamas specifiskām ceremonijām.
 7. Sadarbība Ar Protokola Dienestiem:
  • Floristi bieži sadarbojas ar protokola dienestiem, lai nodrošinātu pilnīgu saskaņu starp ziedu dizainu un pasākuma oficiālajiem noteikumiem.

Protokola floristika ir mākslinieciskais process, kas apvieno estētiku ar oficiālo un ceremoniālo raksturu, nodrošinot svarīgiem notikumiem un personībām atbilstošu ziedu dizainu.

Protokola floristika prasa ne tikai māksliniecisko redzējumu, bet arī pilnīgu saprašanu par oficiālo un ceremoniālo vidi. Mūsu ziedu studijas “Katelija” pieredzējušie profesionāļi ir šīs mākslas meistari, piedāvājot jums ne tikai skaistus ziedus, bet arī mieru un uzticību svarīgos brīžos.

Sazinoties ar mums, jūs atbrīvosieties no liekām rūpēm. Mēs neprasīsim jums kļūt par ziedu ekspertiem – tas ir mūsu darbs. Jūs tikai atbildēsit uz dažiem jautājumiem un sniegsiet nepieciešamo informāciju, un mēs uzņemsimies visu pārējo.

Mūsu mērķis ir ne tikai nodrošināt vispiemērotākās ziedu šķirnes, bet arī radīt lieliskas kompozīcijas, kas atbilst jūsu vēlmēm un notikuma atmosfērai. Viss tas par saprātīgām cenām, jo mēs uzskatām, ka svarīgas dzīves brīži ir pelnījuši skaistus un pieejamus ziedusUzticiet mums jūsu svarīgākos mirkļus, un mēs padarīsim tos neaizmirstamus ar mūsu protokola floristikas mākslu.