Par mums

Mīlestība pret ziediem un cilvēkiem, patiesās emociju un sirsnību iespaidā, dedzošās acis – tas viss padara mūs ideālākus katru dienu.

Ziedu studija Katelija tika dibināta 2013. gadā.10 gadu laikā mēs esam izpelnījušies lielu uzticību mūsu klientu vidū. 

Mūsu īpatnība ir mūsu īpašais pieejas veids katram klientam. Mēs ne tikai pievēršam uzmanību sīkumiem un individuālajām vēlmēm, bet arī cenšamies radīt neaizmirstamus mirkļus, pievienojot personīgu pieskārienu katram pušķim un ziedu kompozīcijai.

Mūsu profesionālie floristi ir aizrautīgi par jaunākajām floristikas tendencēm, un mēs strādājam ar piegādātājiem no Nīderlandes un Ekvadoras, lai nodrošinātu svaigus un kvalitatīvus ziedus. Tas ne tikai nodrošina lielisku vizuālo efektu mūsu pušķiem, bet arī ļauj mums piedāvāt pieejamas cenas mūsu klientiem.

Mūsu ziedu studija “Katelija” ir vairāk nekā vienkāršs ziedu veikals – mēs esam jūsu uzticamais partneris visos dzīves mirkļos.

 Sniedzam daudzveidīgus pakalpojumus, lai pilnībā apmierinātu jūsu vajadzības:

 1. Ziedu, pušķu, dāvanu tirdzniecība:
  • Mūsu klātienē pieejamā sortimentā ir kaut kas īpašs ikvienam un jebkurai gaumei.
 2. Individuālu pasūtījumu izpilde:
  • Jūsu vēlmes ir mūsu prioritāte. Radīsim unikālu ziedu kompozīciju, kas atbilst tieši jūsu idejām.
 3. Svētku ziedu noformējums:
  • Kāzas, jubilejas un citi svarīgi notikumi iegūs vēl lielāku skaistumu ar mūsu profesionāļu radītajiem ziedu dizainiem.
 4. Korporatīvie pasūtījumi:
  • Nodrošinām augstas kvalitātes ziedu kompozīcijas jūsu uzņēmuma pasākumiem, sniedzot svaigumu un eleganci.
 5. Piegāde Liepājā un priekšpilsētās:
  • Jūsu ērtībai nodrošinām pasūtījumu piegādi tieši uz norādīto adresi Liepājā un tās priekšpilsētās.

Mēs esam šeit, lai padarītu jebkuru dzīves brīdi īpašu un atmiņas vērtu, sniedzot skaistus un kvalitatīvus ziedus.

Galvenie panākumu punkti:

 • Katram klientam pie mums ir garantēta personiska uzmanība un rūpīga pieeja, sākot no pirmā kontakta līdz gala rezultātam. Mūsu profesionālie floristi ļauj klientiem izcelt savu unikalitāti, iekļaujot viņu īpašās vēlmes katra pušķa izveidē.
 • Katrs pušķis, ko mēs radām, ir kā mākslas darbs, kas ir īpaši pielāgots konkrētajai situācijai vai notikumam. Mēs meklējam ne tikai skaistus ziedus, bet arī tos, kuri vislabāk atspoguļos klienta vēlmes un pasākuma būtību. Tas nodrošina, ka mūsu ziedi ne tikai izceļas vizuāli, bet arī sniedz īpašu jēgu un vērtību.
 • Mūsu mērķis ir ne tikai piepildīt pasūtījumu pēc ziediem, bet arī radīt noskaņojumu, kas izsauc emocijas. Mēs saprotam, ka katrs ziedu pasūtījums ir ne tikai fiziska dāvana, bet arī emocionāls notikums. Tādēļ mēs pieliekam papildus pūles, lai radītu atbilstošu atmosfēru un piedzīvojumu, kas atstās neaizmirstamu iespaidu uz katru saņēmēju.

Mūsu misija ir būt ne tikai ziedu studijai, bet arī jūsu emociju izteikšanas palīgs. Mēs esam šeit, lai padarītu jūsu dzīves mirkļus spilgtākus un īpašākus, izmantojot skaistus ziedus un radošus dizainus.