Kāzām

Kāzu floristika

Ziedi ir jebkura pasākuma neatņemama sastāvdaļa – vai tās būtu dzimšanas dienas, Jaungada brīvdienas, koncerti, bēres, korporatīvās ballītes. Taču īpašu vietu mūsu darbā, kā arī klientu dzīvē, protams, ieņem kāzu svinības. Veikala "Katelia" floristi vienmēr ir gatavi piedāvāt visdažādākās idejas, izmantojot mūsdienīgus floristikas risinājumus. Strādājam ar dažādiem materiāliem, dabīgiem un mākslīgiem: ziediem, dekoriem, audumiem, koku zariem un tā tālāk.

Mēs piepildīsim jūsu fantāziju

 Kāzu dekorēšana vienmēr sākas ar personisku tikšanos ar klientu, kuras laikā jūs dalīsities ar mums savās vēlmēs. Tālāk, pamatojoties uz Jūsu vēlmēm, izstrādāsim dizaina koncepciju. Un pēc visiem pielāgojumiem un dizaina galīgās versijas apstiprināšanas jūs varat pilnībā atpūsties. Tagad mēs esam atbildīgi par jūsu kāzu skaistumu! Kad beidzot pienāks tavas dzīves svinīgākā un aizraujošākā diena, mēs radīsim tev neaizmirstamu un skaistu kāzu noformējumu, par kādu līdz šim varēji tikai sapņot! Kāzu floristika nav tikai mūsu darbs. Šeit mēs ieliekam visu savu pieredzi, zināšanas un spēku. Mūsu mērķis ir apmierināt katra klienta individuālās vajadzības. Tāpēc mūsu tiešsaistes katalogā piedāvātā krāsu gamma spēj iepriecināt pat vismodernāko klientu. Lai padarītu savu kāzu dienu patiesi neaizmirstamu, uzticiet noformējumu īstu studijas "Katelija" profesionāļu rokās.

Pasūtiet kāzu ziedu kompozīciju un dāvanā saņemiet līgavas pušķi un boutonniere!

Tikai līdz 2023. gada 30. jūnijam, pasūtot kāzu dekorāciju no …€, dāvanā saņemsiet līgavas pušķi un boutonniere līdz …€ vērtībā!