Ziedi piešķir dzīvei šarmu, piepilda to ar krāsām, un uzsver mirkļu nozīmi. Mēs, ziedu studija "Katelija" mīlam ziedus un visu, kas ar tiem saistīts. Šī mīlestība izveidoja mūsu misijas pamatu - izrotāt ar ziediem jūsu uzmanību un rūpes jums tuvam cilvēkam. 

Ir neticami grūti iedomāties mūsu dzīvi šajā pasaulē bez ziediem. Galu galā tieši viņi padara mūsu dzīvi ap mums krāsaināku, spilgtāku un apbrīnojamāku. Neviena sieviete nevar pretoties skaisti noformētam ziedu pušķim. Īpaši patīkami, ja ziedi tiek dāvināti bez iemesla, vienkārši tāpat. Daba mūs ir apdāvinājusi ar milzīgu ziedu klāstu, taču, neskatoties uz to rozes noteikti ir vispopulārākās no tām. Šīs karalienes ziedu pasaulē pavēl sirdij sastingt, tikai no viena acu skatiena uz viņām. Daba tiešām ir pacentusies, kad izveidoja šo mākslas darbu.

Daudzi vīrieši uzskata, labāk uzdāvināt praktisku dāvanu, nevis palutināt savu mīļoto ar ziediem. Tomēr, sievietes dvēsele nekad nebūs sajūsmā no dāvinātas "pannas" tā, kā no pasniegta ziedu pušķa. Lai gan ziedi nav ilgdzīvotāji, nepraktiski, bet tieši ziedi izsaka jūtas.

Cilvēkiem kuriem nav daudz brīva laika, viņi vienmēr var iepriecināt savus tuviniekus, pasūtot ziedu piegādi ziedu studija "Katelija", Liepāja. Šis pakalpojums mūsdienās ir ļoti populārs. Pateicoties viņai, jūs varat iepriecināt savu mammu, vecmāmiņu, tanti, māsu, sievu, līgavu vai draudzeni. Ziedu piegādi veic mūsu kurjers ziedu studijas "Katelija", tieši tāpēc jums nebūs iemesla uztraukumam, ka ziedi netiks piegādāti līdz adresātam. Uzdāviniet īstus svētkus savām mīlošajām sievietēm. Izrādiet savu uzmanību, un jūs redzēsiet viņas mīlošās, ugunīgās acis. Sievietes acis, kura sajuta uzmanību un rūpes.

Kvalificēti floristi spēs radīt īstus ziedu šedevrus. Viņi nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu sievietes dvēseli. Neatliekat ziedu piegādi uz ilgu laiku. Ieprieciniet savus mīļos tuviniekus jau šodien. Izvēlāties ziedus, kuri maksimāli atbilst raksturam jūsu mīļotajai - rozes, frēzijas, saulespuķes, lizantes, gerberas, lilijas, krizantēmas, īrisi, hortenzijas un vel liela ziedu izvēle. Uz šodienu viņš ir lielisks. 


Kristina Šabanova - ziedu studijas "Katelija" dibinātāja un sertificēta floriste 

 "Katelija" ir ziedu darbnīca, kurā satiekas klientu vēlmes, un mūsu spējas radīt ziedu skaistumu. Komunicējot ar klientiem, mēs cenšamies noskaidrot viņu vēlmes, uzskatus, vaļaspriekus, lai pēc iespējas precīzāk ziedos parādītu visu, kas atrodas mūsu klienta dvēselē.

Baiba

Floristika ir cilvēka iztēles, radošu impulsu un jūtu izpausme caur ziedu pasauli. Mēs mīlam radīt skaistas lietas un esam gatavi dalīties šajā priekā ar jums katru dienu.

 Diana

Floristika ir vizuālā māksla, kurā mākslinieks krāsu vietā izmanto ziedus. Mēs mīlam ziedu pasauli, mūs iedvesmo drosmīgi un radoši klienti!

 • Ziedu veikals
 • Ziedu veikals
 • Ziedu veikals
 • 7 dienas nedēļā
  P. - S.: 9:00 - 17:00
  Sv. 9:00 - 17:00
  mob. +37125125185

  Pasūtījuma summai  pārsniedzot  € 25


  piegāde  Liepājā  bezmaksas

 • LV
 • RU
 • EN
 • Ziedu veikals
 • Ziedu veikals