Sākumlapa > Ziedu katalogs > TELPAUGI > 0501008
Efeja
Artikuls Nr. 0501008
Informācija:

 

Iekštelpu Efeja ir augs, kuru floristu dizaineri īpaši mīl. Šis skaistais iekštelpu zieds ir kļuvis populārs, pateicoties piekārtiem kātiņiem-cilpām ar skaistām dekoratīvām tumši zaļām lapām. Šī funkcija ļauj to izmantot, lai dekorētu interjeru.

Telpaugs tiek uzskatīts par ēnu izturīgu augu, tāpēc tam ir piemērota vieta daļēji ēnā. Ja jūs to ievietojat pārāk tumšā vietā, tas jutīsies neērti. Visērtāk Efejas jutīsies labi apgaismotā vietā. Tomēr no tiešiem saules stariem ziedam ir jāizvairās.

Iekštelpu augs lieliski pielāgojas temperatūrai telpā, bet nepieļauj sausu, karstu gaisu telpā. Siltajā sezonā viņam ir piemērota temperatūra līdz 22-25 grādiem.Ideāla Efejas temperatūra ziemā ir 12-14 grādi. Mājās to ir grūti nodrošināt, tāpēc augam nepieciešama patstāvīga izsmidzināšana.

Šis augs mīl mitrumu. Vasarā augsnei puķpodā jābūt patstāvīgi mitrai, ziemā tiek samazināta laistīšana. Ja augs ziemā atrodas aukstā telpā, laistiet to pēc augsnes virsas nožūšanas. Ūdenim jābūt istabas temperatūrā.