Korporatīviem klientiem

Ziedu veikals “Katelija” ar prieku piedāvā īpašus apkalpošanas nosacījumus korporatīvajiem klientiem. Strādājot ar mums, jūs atbrīvojat sevi no apsveikumu plānošanas, dāvanu pirkšanas, konferenču telpu dekorēšanas un varat veltīt vairāk laika svarīgākām ar tiešajiem darba pienākumiem saistītām lietām.

Strādājot ar mums, jūs saņemat:

  • personīgo vadītāju/menedžeri
  • priviliģētu pakalpojumu
  • darbinieku apsveikumu kalendāra ieviešanu
  • ātru diennakts piegādi
  • vienreizēju piegādi līdz 1500 vienībām
  • iespēju veikt bezskaidras naudas norēķinu ar atliktu maksājumu

Floristika ‒ tas ir ne tikai skaisti, bet arī ļoti noderīgi un veselīgi

Maz būs tādu cilvēku, kuri vienaldzīgi skatīsies uz skaistiem ziediem vai vēl jo vairāk uz harmoniski izveidotām ziedu kompozīcijām. Pat vienkārša, pieticīga, neizteiksmīga telpa izskatīsies estētiska, ja tajā stāvēs vāze ar ziediem. Kā īpašus piemērus var minēt ziedu vītnes vai ikebanas tipa rotājumus. Tie piesaista uzmanību, sniedz patiesu baudu un prieku!

Pieredze rāda, ka ziedu rotājumi ražošanas vai biroju telpās (“biroja floristika”) uzlabo darbinieku garastāvokli, labvēlīgi ietekmē psiholoģisko klimatu un samazina konfliktu iespējamību kolektīvā, bet tas, savukārt, nāk par labu darbam, sniedz tūlītēju labumu visam uzņēmumam. Kā arī ziedi un ziedu kompozīcijas būs lieliska dāvana darbiniekiem (īpaši sievietēm).

Grūti novērtēt skaistu ziedu kompozīciju nozīmi, vadot biznesa sarunas un slēdzot līgumus. Pirmkārt, ētisks birojs noteikti iepatiksies jūsu partnerim. Otrkārt, ja dekorācijas ir veidotas no ziediem, kas atbilst jūsu uzņēmuma logotipa jeb firmas zīmes krāsām, tas kalpos kā papildu rādītājs par uzņēmuma cienīgumu un uzticamību. Tāpēc korporatīvā floristika sen jau netiek uzskatīta par kaut ko eksotisku, bet gan par parastu un plaši izplatītu parādību. Visbeidzot, pats fakts, ka jūsu birojs ir skaisti izdekorēts, ir cieņas izpausme jūsu biznesa partneriem. Turklāt labu manieru jeb etiķetes noteikumi dažos gadījumos nosaka viesim pasniegt ziedu pušķi, kā arī izdekorēt ar ziediem galdu, pie kura notiks biznesa sarunas.

Turpretī protokola floristikai ir vairākas būtiskas iezīmes, kuras obligāti jāievēro, lai nenonāktu neveiklā situācijā. Ir jāņem vērā daudzi faktori: kura dzimuma cilvēkam tiek pasniegti ziedi, kāds ir viņa vecums, nacionalitāte, veselības stāvoklis. Piemēram, ja pušķis domāts sievietei, tad tam jābūt nelielam un vēlams noapaļotā formā. Vīrietim var pasniegt “iespaidīgāku” pušķi. Ja jūsu biznesa partneris ir no Ķīnas, tad nelietojiet baltus ziedus, jo šī krāsa simbolizē sēras šajā valstī. Viesis no Japānas novērtēs krizantēmu pušķi kā īpašas cieņas apliecinājumu, bet, lūk, dažās Eiropas valstīs (piemēram, Itālijā) šādi ziedi simbolizē nāvi. Nekādā gadījumā nevajadzētu veidot pušķus un kompozīcijas no ziediem ar asu un spēcīgu aromātu, lai nesagādātu nepatīkamas sajūtas biznesa partnerim vai kādam no viņa “komandas”.

Protokola floristika ir svarīgs un atbildīgs bizness, tāpēc labāk to uzticēt pieredzējušiem profesionāļiem. Sazinoties ar mūsu ziedu veikala “Katelija” darbiniekiem, jūs atbrīvosieties no liekām rūpēm. Viss, kas no jums tiek prasīts, ir atbildēt uz jautājumiem, sniedzot nepieciešamo informāciju. Bet mēs izvēlēsimies un sagādāsim vispiemērotākās ziedu šķirnes, un izveidosim lieliskas kompozīcijas par saprātīgām cenām.